Kurumsal

Kurumsal

 

Kasgüb, Organik Tarım, Limited Şirketinin tescilli solucan gübresi markasıdır. Kasgüb; sürdürülebilir bir çevre, ekolojik tarım ve sağlıklı bir yaşamı desteklemek ve ülkemizin doğal gübre açığının azaltılmasına katkı sağlamak amacıyla kurulmuştur. Kasgüb markası adıyla katı ve sıvı halde solucan gübresi üretimi ve satışı yapılmaktadır. Kasgüb solucan gübresi üretiminde tek tip hammadde (doğal meralarda otlayan hayvanlardan elde edilen ahır gübresi Seperatörden geçtikten sonra uygun koşullar sağlanarak fermente edildikden sonra  kullanılmaktadır). Doğal meralardan elde edilen yemlerin yetiştirilmesinde herhangi bir kimyasal gübre ve pestisit kullanılmamaktadır. Bu nedenle Kasgüb markasıyla üretilen solucan gübresi rakiplerine kıyasla daha yüksek kaliteye sahiptir.

 

 

Misyonumuz

Kasgüb  solucan gübresi üretiminde faaliyet göstermektedir. 2016 yılından beri kuruluş ve altyapı çalışmalarının büyük bir kısmını tamamlamış ve solucan gübresi üretim ve satışına başlamıştır.

Kasgub olarak misyonumuz sağlıklı, güvenilir, yüksek kaliteli solucan gübresi üretmek, üretim yöntemlerini geliştirmek, üretilen gübrelerin doğru bir şekilde kullanılmasını sağlamak, üretim sonucunun bitki ve toprak üzerindeki etkilerini tespit etmek ve sürdürülebilirliğini izlemektir. Bunu sağlamak için araştırmacı ve üreticilerimizle dürüst, doğru ve güvenirlik ilkeleri ve anlayışıyla işbirliği yapmaktayız.

 

Vizyonumuz

Kasgüb Türkiye’de Yurtdisinda solucan gübresi ve doğal gübre üretim, uygulama, ürün geliştirme ve sürdürülebilir organik tarım ve iyi tarım uygulamalarına öncülük eden, uluslararası alanda tanınan, ürünleri talep gören, Türkiye’nin ihracatına katkı sağlayarak ülkemizin kalkınmasına hizmet veren saygın bir firma olmaktır.

Kurumsal” üzerine bir yorum

  1. Geri bildirim: Kurumsal – KASGÜB ORGANIK SULUCAN GÜBRESI

Yorumlar kapalı.